KULLANIM ŞARTLARI

18 yaşından küçük kişiler Cicekmalzeme.com’dan alışveriş yapamazlar.

Cicekmalzeme.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz.

Cicekmalzeme.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Cicekmalzeme.com’da geçerlidir.

Çiçek Malzeme, Cicekmalzeme.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Cicekmalzeme.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Cicekmalzeme.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Cicekmalzeme.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

Cicekmalzeme.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Çiçek Malzeme’nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve Havale/EFT ödemesi yapıldığında Cicekmalzeme.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Çiçek Malzeme, Cicekmalzeme.com’da satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Stokta olmayan ürünlerin tedarik edilmesi gerekmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, tedariğin gerçekleştirilemediği durumlarda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Cicekmalzeme.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.